2017:

Adelkatten 03.12.: CH (N)Santogato's Coco Chanel  /  Eier: Renate Rønning

Adelkatten 03.12.: PR SC (N)Turtlecat's Molly  /  Eier: Beate Eriksen

Adelkatten 02.12.: SP CH NO*Zaphirpusen Zorro  /  Eier: Beate Eriksen

Hansakatten 12.11.: CH (N)Tonefjellet's Quality  /  Eier: Eva-Tone Svindland

Sunnmørskatten 22.10.: IC NO*Urkedalskatten Amadeus  /  Eier: Bodil Moss & Solfrid Bergli

Østfoldkatten 14.10.: SP IC S*Everglowe's Naomi  /  Eier: Maria Silén

Østfoldkatten 14.10.: GIC Holeygateway's Afrodite  /  Eier: Maria Silén

Østfoldkatten 14.10.: IC S*Varicella's Golden Zika  /  Eier: Maria Silén

SØRAK 26.08.: SP IC Shapur Chrysantemum DSM  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

SpeedCat 30.07.: IC NO*Fruitblossom's Filippa  /  Eier: Bodil Moss

SpeedCat 30.07.: IC NO*Fruitblossom's Fiesta  /  Eier: Bodil Moss

Värmlands KK 01.07.: IC NO*Stalderkattens Jackie  /  Eier: Tove & Jan Stalder

Värmlands KK 01.07.: IC NO*Stalderkattens  Jackpot  /  Eier: Tove & Jan Stalder

NORAK 14.05.: CH NO*Stalderkattens Jackpot  /  Eier: Tove & Jan Stalder

SWS 29.04.: CH NO*Stalderkattens Jackie  /  Eier: Tove & Jan Stalder

Sydkatten 08.04.: CH SE*Amloves Only True Love JW  /  Eier: Katarina Erman

LIRAK 08.04.: SC SE*Amloves Freedom  /  Eier: Tove & Jan Stalder

LIRAK 08.04.: CH NO*McKenzie's Billie Holiday  /  Eier: Kristina & Helge Kvernes

2016:

RORAK 25.09.: CH NO*Fruitblossom's Edda  /  Eier: Solfrid Bergli

RORAK 24.09.: PR SC (N)Slettmo's Bruce  /  Eier: Bodil Moss

Sunnmørskatten 18.09.: SC Shapur Mario  /  Eier: Sonja Marita Witsø Krogh

HÅLKA 10.09.: PR GIC (N)Totenkatten's Valeria  /  Eier: Ranita Hansen

TERAK 06.08.: SC (N)Turtlecat's Molly   /  Eier: Beate Eriksen

TERAK 06.08.: IC NO*Sitak Bianca  /  Eier: Line Jeanette Gundersen

VKK 21.05.: IC NO*Stalderkattens Gina  /  Eier: Tove & Jan Stalder

Vestkystkatten 14.05.: GIC Shapur Mario  /  Eier: Sonja Marita Witstø Krogh

NORAK 07.05.: GIP CH NO*Zapirpusen Zorro  /  Eier: Beate Eriksen

NORAK 07.05.: CH NO*Stalderkattens Gina  /  Eier: Tove & Jan Stalder

SÖK 01.05.: GIC (N)Kattlabben's Valkyrie  /  Eier: Sonja Marita Witsø Krogh

SÖK 01.05.: IC (N)Kattlabben's Maserati  /  Eier: Sonja Marita Witsø Krogh

Adelkatten 30.01.: GIC SE*Amloves Freedom  /  Eier: Tove & Jan Stalder

2015:

TUROK 28.11.: SC Shapur Sisi  / Eier: Sigrid C. Saxegaard

TUROK 28.11.: CH S*Raus Höjden's Zita  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

WW 24.10.: SW SC NO*Stalderkattens Elias JW  / Eier: Per Aage & Anina Sørevik

Østfoldkatten 11.10.: SC NO*Stalderkattens Elmer JW  /  Eier: Tove & Jan Stalder

Smaalenene KK 21.06.: GIP NO*Fumapusene Simba  /  Eier: Anne Kristin Tufte

VKK 24.05.: GIC NO*Stalderkattens Elmer JW  /  Eier: Tove & Jan Stalder

VKK 24.05.: CH NO*Citrus Hope  /  Eier: Bodil Moss

Trønderkatten 19.03.: CH Shapur Kleopatra  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Agderkatten 08.03.: IC NO*Stalderkattens Elmer JW  /  Eier: Tove & Jan Stalder

Stockholms KK 07.03.: IP GIC (N)Veiten's Hera DVM  /  Eier: Bodil Moss

Stockholms KK 07.03.: IP SC (N)Eliven's Grace  /  Eier: Bodil Moss

NERK 07.02.: CH NO*Stalderkattens Elmer JW  /  Eier: Tove & Jan Stalder

2014:

Adelkatten 29.11.: PR (N)Turtlecat's Mc Dean  /  Eier: Anne Kristin Tufte

Hansakatten 15.11.: IP SC (N)Sobell Funny Honey  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Hansakatten 15.11.: CH Shapur Chrysantemum  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Hansakatten 15.11.: PR GIC (N)Veiten's Hera DVM  /  Eier: Bodil Moss

WW 25.10.: GIP CH S*Raus Höjden's Pascal af Raus  /  Eier: Kari & Fred Fredriksen

RORAK 05.10.: PR SC (N)Eliven's Grace  /  Eier: Bodil Moss

MSK 06.09.: IC S*White Treasure's Quizz JW  /  Eier: Katarina Erman

TERAK 03.08.: CH NO*Citrus Sweet Fairytale  /  Eier: Turid Botten

Boråskatten 26.07.: CH S*White Treasure's Quizz JW  /  Eier: Katarina Erman

Polarkatten 29.06.: GIC (N)Totenkatten's Valeria  /  Eier: Ranita Hansen

Smaalenene KK 21.06.: GIP GIC (N)Turtlecat's Mons  /  Eier: Cathrine Ormåsen

HÅLKA 08.06.: IC NO*Fruitblossom's Duke of Devonshire  /  Eier: Ranita Hansen

HÅLKA 08.06.: IP SC NO*Fumapusene Brum  /  Eier: Ranita Hansen

NORAK 25.05.: GIP SC S*Ellekärrs Yasmin  /  Eier: Kari & Fred Fredriksen

ERY-SYD 24.05.: IC Shapur Sisi  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Solkatten 18.05.: GIC S*My Star A Kind of Magic  /  Eier: Marianne Edvardsen

Solkatten 17.05.: CH NO*Fruitblossom's Duke of Devonshire  /  Eier: Ranita Hansen

Solkatten 17.05.: PR SC NO*Fumapusene Brum  /  Eier: Ranita Hansen

RORAK 19.04.: SC (N)Sobell Funny Honey  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

RORAK 19.04.: CH S*Raus Höjden's Ariel af Raus  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Hansakatten 06.04.: CH Shapur Sisi  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Agderkatten 16.03.: IP CH S*Raus Höjden's Pascal af Raus  /  Eier: Kari & Fred Fredriksen

DARAK 08.03.: IC Shapur Queen of the night  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Adelkatten 11.01.: GIC (N)Veiten's Hera DVM  /  Eier: Bodil Moss

2013:

Praha 14.12.: GIC (N)Sobell Funny Honey  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Ädelkatten 08.12.: SC S*Mementos Starcrest  /  Eier: Catherine Björk

Ädelkatten 07.12.: CH S*Eikefjord's Not That Kind of Girl  /  Eier: Carolin Björkman

Ädelkatten 07.12.: PR CH S*Raus Höjden's Pascal af Raus JW  /  Eier: Kari & Fred Fredriksen

Adelkatten 24.11.: SP IC S*Ja Ba da  Ba Do Kornell DVM  /  Eier: Carolin Björkman

Adelkatten 23.11.: SP (N)Arclight's Ecreeem  /  Eier: Oddgeir Larsen

NORAK 03.11.: GIC DK*Oddevejen Xs Elle  /  Eier: Pernilla Holmberg

NORAK 02.11.: IC S*Stonerdige Teach me Tiger  /  Eier: Pernilla Holmberg

WW 26.10.: SC (N)Kamahama's Kimbo  /  Eier: Marianne Edvardsen

FMK 06.10.: SC DK*Liljebackens Shine of Luck  /  Eier: Gabriella Pirklbauer

Uppsala KK 06.10.: IC DK*Oddevejen Ynde JW  /  Eier: Nilas A. Nissen & Storm X. Lunde

RORAK 05.10.: CH NO*Celeritas Alvin  /  Eier: Bodil Moss

Västsvenska KK 29.09.: IC Fauna of Sembelance(N)  /  Eier: Siv Anita Pettersen

Västsvenska KK 28.09.: IC (N)Horvli's Galene  /  Eier: Kristina & Helge Kvenes

Västsvenska KK 28.09.: IC (N)Kvernkattens Chickita Violenta  /  Eier: Kristina & Helge Kvernes

Sunnmøsrkatten 08.09.: SC (N)Totenkatten's Elzio  /  Eier: Nils A. Nissen & Storm X . Lunde

Sunnmørskatten 07.09: CH DK*Oddevejen Ynde JW  /  Eier: Nils A. Nissen & Storm X. Lunde

Sunnmørskatten 07.09.: PR CH (N)Mikkelmay's Brun Angelica  /  Eier: Else-Lill Slettmo

Norrskenskatten 31.08.: GIP SC S*Vita Husets Silverado  /  Eier: Marianne Edvard

BURAK 17.08.: CH (N)Horvli's Galene  /  Eier: Kristina & Helge Kvernes

Top Cat Club 04.08.: SC S*Havsbrisens Bellami  /  Eier: Ann Kristin Eilertsen

Top Cat Club 04.08.: SP SC (N)Børskatten Civer DVM  /  Eier: Hildegunn & Jan-Aage Ingebrigtsen

KKMN 03.08.: SC NO*Fumapusene Brum  /  Eier: Ranita Hansen

Top Cat Club 03.08.: IP GIC (N)Pusene's Baynilla Wambalano  /  Eier: Ann Kristin Eilertsen

DARAK 03.08.: GIP IC S*Ja Ba da Ba Do Kornell  /  Eier: Carolin Björkman

DARAK 03.08.: IC (N)Izapearl's Izmara  /  Eier: Cathrine Ormåsen

DARAK 03.08.: IP GIC (N)Turtlecat's Mons  /  Eier: Cathrine Ormåsen

TERAK 28.07.: CH S*Raush Höjden's Pascal af Raus JW  /  Eier: Kari & Fred Fredriksen

TERAK 27.07.: SP GIC (N)Turtlecat's Maja  /  Eier: Synnøve Blix Henjesand

Agderkatten 30.06.: IP SC S*Ellekärrs Yasmin  /  Eier: Kari & Fred Fredriksen

Agderkatten 29.06.: CH (N)Uhuru Peak Kanye West Heartless  /  Eier: Jannike W. Baug

Polarkatten 23.06.: IC (N)Totenkatten's Valeria  /  Eier: Ranita Hansen

Solkatten 16.06.: SC (N)Eliven's Grace  /  Eier: Bodil Moss

Solkatten 15.06.: CH (N)Totenkatten's Valeria  /  Eier: Ranita Hansen

NORAK 08.06.: CH Fauna of Sembelance(N)  /  Eier: Siv Anita Pettersen

Spinneriet 25.05.: IP NO*Fumapusene Simba  /  Eier: Anne Kristina Tufte

BiK 18.05.: SC S*Ida's Baronesse  /  Eier: Liz Verkénius

Sydkatten 20.04.: PR SC S*Ellekärrs Yasmin  /  Eier: Kari & Fred Fredriksen

Stockholms KK 30.03.: PR S*Vårbergets Sigrid  /  Eier: Marianne Fredrich

Trønderkatten 24.03.: GIC (N)Kamahama's Kimbo  /  Eier: Marianne Edvardsen

Trønderkatten 23.03.: CH S*Kenaz Miss Criollo out of Elouise  /  Eier: Marianne Edvardsen

BERAK 17.02.: SC DK*Amoritos Fire Fighter  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

BERAK 16.02.: GIC Backkara's Zodiak  /  Eier: Tove & Jan Staldedr

BERAK 16.02.: CH (N)Uhuru Peak Evita Peron  /  Eier: Henriette Maurbakk

Brædstrup 12.01.: IC Shapur Greatest  Love of All  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

2012:

Ädelkatten 08.12.: SC S*Ellekärrs Yasmin  /  Eier: Kari & Fred Fredriksen

Adelkatten 24.11.: GIC (N)Totenkatten's Elzio  /  Eier: Nils A. Nissen & Storm X. Lunde

Østfoldkatten 23.10.: SC (N)Khanikatt's Rowena  /  Eier: Ketil Myrholt

Østfoldkatten 23.10.: SC IDP*Backkara's Faith  /  Eier: Turid Botten

Absolut KK 07.10.: IC (N)Totenkatten's Elzio  /  Eier: Nils A. Nissen & Storm X. Lunde

Sunnmørskatten 30.09.: PR Lotus Exige av Ontario  /  Eier: May Anita Horvli

Sunnmørskatten 29.09.: CH (N)Totenkatten's Elzio  /  Eier: Nils A. Nissen & Storm X. Lunde

Västsvenska KK 15.09.: IC Backkara's Zodiak  /  Eier: Tove & Jan Stalder

SWS 09.09.: GIC DK*Amoritos Fire Fighter  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

SWS 09.09.: IC (N)Sobell Funny Honey  /  Eier: Sigrid C . Saxegaard

SØRAK 26.08.: SC (N)Veiten's Harry Potter  /  Eier: Hildegunn Ingebrigtsen

Norrskenskatten 25.08.: GIP Royal Dreamcatcher av Ontario  /  Eier: Grete Jenssen

KKMN 05.08.: CH (N)Kvernkattens Chickita Violenta  /  Eier: Kristina Kvernes

TERAK 29.07.: IC S*Backkara's In Design  /  Eier: Ann-Mari & Freddy Egsæter

Polarkatten 14.07.: IP SC S*Vita Husets Silverado  /  Eier: Marianne Edvardsen

Agderkatten 08.07.: CH DK*Chikita's Chess  /  Eier: Vivian Keller

Agderkatten 07.07.: CH (N)RGJ Cat's Freaky Like Me  /  Eier: Vivian Keller

Hansakatten 03.06.: CH (N)Sobell Funny Honey  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

LIRAK 05.05.: CH (N)Izapearl's Izmara  /  Eier: Cathrine Ormåsen

RORAK 07.04.: IP SC (N)Børskatten Civer  /  Eier: Hildegunn & Jan-Aage Ingebrigtsen

RORAK 06.04.: IC DK*Amoritos Fire Fighter  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

NORAK 21.03.: GIC (N)Turtlecat's Mons  /  Eier: Cathrine Ormåsen

NORAK 20.03.: SW07 SP SC (N)Honeyheart's Pretty Scary Silver Fairy JW  DVM DSM  /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

Racekatten 10.03.: CH DK*Amoritos Firef Fighter  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Göteborg 11.02.: IC NO*Stalderkattens Amanda  /  Eier: Tove & Jan Stalder

Fräset 08.01.: SP IC (N)Nævdal's Balder  /  Eier: Ann Kristin Eilertsen

KKMN 01.01.: PR IC Luxurious Tizana av Ontario  /  Eier: Hege Bye Fyen

2011:

Adelkatten 11.12.: CH Diamond Delisi av Ontario  /  Eier: Kristina & Helge Kvernes

Adelkatten 10.12.: SP (N)Lavanya's Hampus  /  Eier: Cathrine Ormåsen

Top Cat Club 05.11.: IC (N)Perlemor's Indian Dream  /  Eier:  Kristine Standnes

NORAK 05.11.: CH Sweet Zilina av Ontario  /  Eier: Elisabeth Sagerud

RORAK 08.10.: CH S*Kilenskogens DeeDee MaDonna  /  Eier: Henriette Maurbakk

RORAK 08.10.: CH Shapur Greatest Love of All  /  Eier: Sirgrid C. Saxegaard

RORAK 08.10.: CH Shapur Queen of the Night  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

VERAK 25.09.: PR SC Loveleen Attraction av Ontario  /  Eier: Turid Botten

Sunnmørskatten 04.09.: CH (N)Slettmo's Jessie  /  Eier: Siw R. Lødemel

Sunnmørskatten 03.09.: CH (N)Slettmo's Soozie  /  Eier: Else-Lill Slettmo

Norrskenskatten 28.08.: IC (N)Kamahama's Kimbo  /  Eier: Marianne Edvardsen

Norrskenskatten 27.08.: IP Royal Dreamcatcher av Ontario  /  Eier: Grete Jenssen

TERAK 30.07.: CH (N)Perlemor's Indian Dream  /  Eier: Kristine Standnes

KKMN 09.07.: CH (N)Kamahama's Kimbo  /  Eier: Marianne Edvardsen

KKMN 09.07.: PR SC S*Vita Husets Silverado  /  Eier: Marianne Edvardsen

Agderkatten 03.07.: IC (N)Marvilla's White Diamond  /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

Värmlands KK 02.07.: GIC (N)Eliven's Grace  /  Eier: Bodil Moss

Värmlands KK 02.07.: IC (N)Veiten's Hera DVM  /  Eier: Bodil Moss

Allingsås 18.06.: SC (N)Khanikatt's Claudia  /  Eier: Tove & Jan Stal

Ishavskatten 18.06.: PR Royal Dreamcatcher av Ontario  /  Eier: Grete Jenssen

Hansakatten 05.06.: CH Shapur Eternal Flame  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Hansakatten 04.06.: IC (N)Veiten's Harry Potter  /  Eier: Hildegunn Ingebrigtsen

Hansakatten 04.06.: CH (N)Uhuru Peak Dragon Tower  /  Eier: Hildegunn & Jan-Aage Ingebrigtsen

BiK 14.05.: SW07 GIP SC (N)Honeyheart's Pretty Scary Silver Fairy JW DVM DSM  /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

BiK 14.05.: CH (N)Marvilla's White Diamond  /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

RORAK 22.04.: CH (N)Veiten's Harry Potter  /  Eier: Hildegunn Ingebrigtsen

Trønderkatten 16.04.: CH (N)Veiten's Hera  /  Eier: Bodil Moss

NORAK 13.03.: CH S*Kilenskogens Baretta  /  Eier: Kristina Kvernes

NORAK 12.03.: CH (N)Horvli's Butterfly  /  Eier: May-Anita Horvli

BERAK 19.02.: SC (N)Slettmo's Bruce  /  Eier: Bodil Moss

Sundsvalls KK 22.01.: SC S*Vita Husets Silverado  /  Eier: Marianne Edvardsen

2010:

Adelkatten 12.12.: SP EC (N)Honeyheart's Twisted Logic JW  /  Eier: Birgitte Baglo

Järva KK 13.11.: SC S*Ma'ha Gita Icing Sugar DVM DSM  /  Eier: Eva & Hasse Persson

Hansakatten 06.11.: GIC Roy van de Simona's*NL  /  Eier: Jannicke W. Baug

RORAK 10.10.: GIC (N)Uhuru Peak Aristoteles  /  Eier: Hildegunn Ingebrigtsen

VERAK 26.09.: SC Loveleen Attraction av Ontario  /  Eier: Turid Botten

SWS 11.09.: CH High Voltage of Sembelance(N)  /  Eier: Aina K. Olsen

Sunnmørskatten 05.09.: CH S*Ma'ha Gita Quizz  /  Eier: Sissel Gjelsten

Sunnmørskatten 05.09.: CH (N)Slettmo's My Beautiful Reward  /  Eier: Siw R. Lødemel

Sunnmørskatten 04.09.: SC (N)Børskatten Civer  /  Eier: Hildegunn Ingebrigtsen

Norrskenskatten 14.08.: IC S*My Star A Kind of Magic  /  Eier: Marianne Edvardsen

TERAK 25.07.: GIP IC (N)Nævdal's Balder  /  Eier: Ann Kristin Eilertsen & Ole  Rasmus Mjelsta

TERAK 25.07.: CH (N)Seterdal's Miss Dixie  /  Eier: Mona Seterdal

Stockholms KK 18.07.: IP SC (N)Honeyheart's Pretty Scary Silver Fairy JW DVM DSM  /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

Värmlands KK 03.07.: IC Shapur Cry Wolf  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Adelkatten 19.06.: GIC (N)Slettmo's Bruce  /  Eier: Bodil Moss

Hansakatten 05.06.: CH Pussycat Doll of Sembelance(N)  /  Eier: Jannicke W. Baug

Birka KK 04.06.: IC S*Satin Dreams Beat of my heart  /  Eier: Renate Dahl

Smaalenene 23.05.: GIP EC (N)Honeyheart's Twisted Logic JW  /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

Smaalenene 23.05.: SW07 PR SC (N)Honeyheart's Pretty Scary Silver Fairy JW DVM DSM  /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

Spinneriet 15.05.: IP S*Bia's Byron  /  Eier: Renate Dahl

Finnsnes 08.05.: GIC S*Pryssgårdens Michelangelo  /  Eier: Veronika Norheim

SÖK 01.05.: SP CH Lady Amelia av Ontario  /  Eier: Hege Bye Flyen

LIRAK 01.05.: GIC (N)Khanikatt's Claudia  /  Eier: Tove & Jan Stalder

RORAK 04.04.: GIP S*Acholes Afrodite  /  Eier: Renate Dahl

BIRKA 03.04.: GIC (N)Santogato's Carmencita  /  Eier: Renate Dahl

RORAK 03.04.: CH Shapur Cry Wolf  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

RORAK 03.04.: CH Shapur Så Rå  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Trønderkatten 27.03.: IC (N)Baloha's Genie  /  Eier: Kristina & Helge Kvernes

BERAK 21.02.: SP S*Acholes Afrodite  /  Eier: Renate Dahl

BERAK 20.02.: CH S*Satin Dreams Beat of My Heart  /  Eier: Renate Dahl

2009:

Ädelkatten 12.12.: IC (N)Eliven's Grace  /  Eier: Bodil Moss

Ädelkatten 12.12.: IC (N)Slettmo's Bruce  /  Eier: Bodil Moss

Adelkatten 06.12.: CH (N)Nævdal's Coco Chanell  /  Eier: Jeanette Mørk

Adelkatten 05.12.: IC DK*Khin-Mya's Sherman  /  Eier: Eva & Hasse Persson

Adelkatten 05.12.: CH (N)Lykkeweiler's Jippi  /  Eier: Katja Westerholm & Espen Hartløv

Hansakatten 14.11.: CH (N)Gavilan's Laces And Pearls  /  Eier: May-Anita Horvli

Hansakatten 14.11.: CH Shapur Casanova  /  Eier: Else-Lill Slettmo

NORAK 07.11.: IC (N)Khanikatt's Caludia  /  Eier: Tove & Jan Stalder

NORAK 07.11.: CH (N)Honeyheart's Quicksilver  /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

Västsvenska KK 01.11.: SW07 SC (N)Honeyheart's Pretty Scary Silver Fairy JW  /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

Västsvenska KK 31.10.: IC Roy van de Simona's*NL  /  Eier: Jannicke W. Baug

Västsvenska KK 31.10.: IP EC (N)Honeyheart's Twisted Logic JW  / Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

Østfoldkatten 17.10.: CH (N)Khanikatt's Claudia  /  Eier: Tove & Jan Stalder

BiK 10.10.: IC Donna Felisa av Chimay(N)  /  Eier: Tineke Verpaalen

RORAK 10.10.: CH (N)Slettmo's Bruce  /  Eier: Bodil Moss

RORAK 10.10.: CH (N)Eliven's Grace  /  Eier: Bodil Moss

VERAK 01.10.: IC DK*Lindows Quincy  /  Eier: Anita & Per Arne Hansen

Norrskenskatten 13.09.: SP (N)Stabbhaugens Da Vinci  /  Eier: Veronika Norheim

SØRAK 29.08.: CH DK*Lindow Quincy  /  Eier: Anita & Per Arne Hansen

Cool Cats 21.08.: GIC S*Vita Husets Silverado  /  Eier: Marianne Edvardsen

Rosekatten 02.08.: PR CH Shapur Fernando  /  Eier: Else-Lill Slettmo

KKMN 18.07.: PR EC (N)Honeyheart's Twisted Logic JW  /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

Karlstad KK 05.07.: GIC (N)Gavilan's Eternal Summer  /  Eier: Sissel Gjelsten

Karlstad KK 05.07.: IP (N)Lykkeweiler's Foul Play / Eier: Katja Westerholm

Värmlands KK 04.07.: SP CH (N)Santogato's Chanti  /  Eier: Karen B. A. Lægreid

Värmlands KK 04.07.: IC (N)Izapearls Chanel  /  Eier: Anita & Per Arne Hansen

Elfsborgskatten 13.06.: SP IC She So High of Sembelance(N) JW DSM  /  Eier: Aina K. Olsen

Hansakatten 06.06.: IC (N)Santogato's Carmencita  /  Eier: Renate Dahl

Spinneriet 16.05.: IC (N)Zazzario Diamond Delize  /  Eier: Renate Dahl

Spinneriet 16.05.: IC (N)Zazzario Charming Delia  /  Eier: Renate Dahl

Spinneriet 16.05.: IP (N)Santogato's Damir  /  Eier: Renate Dahl

Speed Cat 02.05.: IC Trollehöjds Xianquan  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

Jærkatten 26.04.: PR S*Bia's Byron  /  Eier: Renate Dahl

SÖK 26.04.: GIP CH Lady Amelia av Ontario  /  Eier: Hege Bye Flyen

SÖK 25.04.: IC Luxurious Tizana av Ontario / Eier: Hege Bye Flyen

NORAK 10.04.: GIC (N)Khanikatt's Rowena  /  Eier: Ketil Myrholt

NORAK 10.04.: PR (N)Santogato's Damir  /  Eier: Renate Dahl

NORAK 21.03: GIC Izadora av Rosario(N)  /  Eier: Anita & Per Arne Hansen

NORAK 21.03.: PR (N)Lykkeweiler's Foul Play  /  Eier: Katja Westerholm & Espen Hartløv

Stockholms KK 15.03.: GIP CH (N)Santogato's Chanti  /  Eier: Karen B. A. Læreid

Stockholms KK 14.03.: IC Baby Phat of Sembelance(N)  /  Eier: Jannicke W. Baug

BERAK 15.02.: SC Othello av Rosario(N)  /  Eier: Mona Seterdal

BERAK 14.02.: PR EC S*Phoenix Pride Jaggernaut  /  Eier: Jannicke W. Baug

2008:

Ädelkatten 07.12.: GIC (N)Lykkeweiler's It's Showtime  /  Eier: Christin K. Lütken

Ädelkatten 06.12.: IP IC (N)Honeyheart's Commander-in-Chief  /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

BERAK 29.09.: PR (N)Wickmann's Miro  /  Eier: Ingeborg Sofie Andersen

VERAK 28.09.: GIC Backkara's Faith  /  Eier: Turid Botten

VERAK 28.09.: GIC (N)Iboya's Divine Thinkerbell  /  Eier: Erna Berg

Ålborg 07.09.: EC Cabochon von Achor*CH  /  Eier: Stine Ødegård

SWS 30.08.: PR IC (N)Honeyeart's Commander-in-Chief /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

SØRAK 16.08.: EC S*Trinity's Pale Moon Risinng  /  Eier: Galina Furholt

SØRAK 16.08.: PR GIC S*Trinity's Funky Stuff  / Eier: Eva-Tone Svindland

SØRAK 16.08.: PR (N)Lykkeweiler's As Soon As Possible  /  Eier: Bjørg Lia Rørvik

SÖK 27.04.: IP CH Lady Amelia av Ontario  /  Eier: Hege Bye Flyen

2007:

NORAK 08.12.: EC S*Blue Sapphire's Havin' A Blast  /   Eier: Lola Marie Folcke

Ädelkatten 02.12.: GIP Purple Chip Charmer av Ontario  /  Eier: Linda Ashurs

DÄK 13.10.: EC (N)Turtlecat's Micherie  /  Eier: Synnøve Blix Henjesand

Adelkatten 25.08.: PR CH Lady Amelia av Ontario  /  Eier: Hege Bye Flyen

SØRAK 11.08.: PR Purple Chip Charmer av Ontario  / Eier: Linda Ashurst

SØRAK 11.08.: PR CH (N)RGJ Cat's Balian /  Eier: Cathrine Aaser

TERAK ??.07.: EC S*Källtäppan's Saxton Soccer  /  Eier: Marianne Ljunggren

Agderkatten 14.07.: PR GIC S*Trinity's Quality By Design / Eier: Eva-Tone Svindland

Värmlands KK 01.07.: GIP IC Trinity DM  /  Eier: Christin K. Lütken

SWS 02.06.: EC (N)Honeyheart's Twisted Logic JW  /  Eier: Birgitte & Marie Christine Baglo

SÖK 28.04.: EC Evita av Bergenia(N)  /  Eier: Sissel Gjelsten

NORAK 21.04.: IP IC Trinity DM  /  Eier: Christin K. Lütken

Trønderkatten 31.03.: EP (N)Effectrix Bilbo  /  Eier: Alice Reiten

2006:

Ädelkatten 02.12.: IP Purple Chip Charmer av Ontario / Eier: Linda Ashurst

RORAK 08.10.: EC S*Phoenix Pride Jaggernault  /  Eier: Sigrid C. Saxegaard

SØRAK 12.08.: EC Miloue  /  Eier: Anne Merete & Helge Tøssebro

KK Arctica 12.08.: EC (N)She Cat's Ally  /  Eier: Inger Johanne Brattbakk

Rosekatten 08.06.: EC Lovely Celiné av Rosario(N)  /  Eier: Marianne Edvardsen

?? 14.05.: GIP GIC S*Lejondalen's Ronaldo  /  Eier: Galina Furholt

SÖK 22.04.: GIP Dennis av Bergenia(N)  /  Eier: Sissel Gjelsten

2005:

Göteborg 10.09.: EP EC S*Trinity's Loverboy  /  Eier: Eva-Tone Svindland

Göteborg 10.09.: IP S*Lejondalen's Ronaldo  /  Eier: Galina Furholt

TERAK 31.07.: EP IC (N)Turtlecat's My  /  Eier: Synnøve Blix Henjesand

TERAK 31.07.: EP EC S*Ullstrumpans Junior  /  Eier: Synnøve Blix Henjesand

Vestkystkatten 03.07.: IP IC Carina av Cozaar(N)  /  Eier: Sissel Gjelsten

Umeå ??.05.: EC (N)Chemitasha's Cassanova  /  Eier: Marianne Edvardsen

SÖK 01.05.: GIP (N)Effectrix Bilbo  /  Eier: Alice Reiten

2004:

VK 04.09.: GIP EC S*Trinity's Loverboy  /  Eier: Eva-Tone Svindland

TERAK 28.08.: EC (N)Deci Dela's Maximillian  /  Eier: Cathrine Nyberg Tollefsen

KKMN 30.07.: IP (N)Effectrix Alva  /  Eier: Kjetil Pedersen

KKMN 30.07.: IP (N)Effectrix Bilbo  /  Eier: Alice Reitan & Kjetil Pedersen

Elfsborgskatten 20.06.: GIP CH Scott of Sembelance(N)  /  Eier: Aina K. Olsen

NERK 06.06.: EC Skogshöjdens Desktop Pear  /  Eier: Anna Walling

SÖK 01.05.: EC (N)Almighty Alba D'Arakan  /  Eier: Hilde M. Grensbråten & Marie G. Lrovik

SØRAK 06.03.: EC Knock Out of Sembelance(N)  /  Eier: Agathe Engevik

2003:

TERAK 30.08.: EC Bonnie of Sembelance(N)  /  Eier: Aina K. Olsen

SØRAK 24.08.: EC S*Rawalpindi's Happy Honeyheart  /  Eier: Aina K. Olsen

SØRAK 24.08.: EP CH Bastic of Sembelance(N)  /  Eier: Aina K. Olsen

VÄK ??.08.: IP EC S*Trinity's Loverboy  /  Eier: Eva-Tone Svindland

BERAK 07.06.: EC S*Trinity's Intermezzo  /  Eier: Eva-Tone Svindland

?? 14.03.: EC (N)Bantai's Lady Morgana  /  Eier: Merry Henriksen

2002:

Ädelkatten 15.12.: EC Delightful Darsi av Ontario  /  Eier: Eva-Tone Svindland

Fossekatta 15.09.: IP EC (N)Turtlecat's Mikita  /  Eier: Synnøve Blix Henjesand

Karlstads KK 31.08.: IP EC S*Ullstrumpans Junior  /  Eier: Synnøve Blix Henjesand

SØRAK 18.08.: EC S*Trinity's Loverboy  /  Eier: Eva-Tone Svindland

RORAK 02.06.: EC (N)Cat Baloo's Mix'd Spice  /  Eier: Marianne Lura

2001:

Jærkatten 28.04.: EP CH (N)Adriexi's Captain Blue  /  Eier: Eva-Tone Svindland