BEST OF BEST:

1. GIC NO*Stalderkattens Mikkeline JW

2. (N)Kvernkatten's Queen Amidala

3. SP SC NO*Stalderkattens Elmer DSM

4. GIC NO*Stalderkattens Jackpot

5. DK*Miss-Madonna's Orlando

6. SP GIC Shapur Chrysantemum DSM

Dommer: Karina Bjuran

 

TOPP 5 VOKSEN HANN:

1. GIC NO*Stalderkattens Jackpot

2. IC IT*De Beers del Sacro & Profano

3. IT*Kaly's Dan 4. Zetus Quintero av Ontario

5. Arthur van de Simona's

Dommer: Diana di Natale

 

TOPP 5 VOKSEN HUNN:

1. GIC NO*Stalderkattens Mikkeline JW

2. NW SC NO*Stalderkattens Leyla

3. IC (N)Fyttikattas Blackstar

4. NO*Stalderkattens Penny

5. IDP*Rydestroms Blue Princess

Dommer: George Dorgiakis

 

TOPP 5 KASTRAT HANN:

1. SP SC NO*Stalderkattens Elmer JW DSM

2. NO*Scorpio Nebula Zultan

3. NO*Stalderkattens Kasper

4. GIP CH S*Raus Höjden's Pascal af Raus JW DVM

5. PR NO*Condotti's Maximus

Dommer: Diana di Natale

 

 

TOPP 5 KASTRAT HUNN:

1. SP GIC Shapur Chrysantemum DSM

2. SP GIC (N)Pusene's Baynilla Wambalano

3. GIP SC S*Ellekärrs Yasmin

4. (N)Uhuru Peak Learning to Fly

5. GIP SC Sweetnes Desaleen av Ontario DVM

Dommer: Diana di Natale

 

 

TOPP 5 UNGDYR:

1. DK*Miss-Madonnas Orlando

2. NO*Berghella Dizzy Bee

3. (N)Eikerskogens Fairy of the Forest

4. NO*Berghella Daizy Bee

Dommer: Diana di Natale

 

 

TOPP 5 KATTUNGER:

1. (N)Kvernkatten's Queen Amidala

2. NO*Dimes Hallin 3.

S*Ida's Zeb Macahan

4. NO*Lunarlight's Stella

5. (N)Eikerskogens Hazard

Dommer: Diana di Natale

 

TOPP 5 VETERAN:

1. SP GIC (N)Pusene's Baynilla Wambalano

2. SP IC S*Everglowe's Naomi

3. IC Giorgio Armani av Kosepus(N)

4. GIP SC S*Ellekärrs Yasmin

5. (N)Turtlecat's Marve

Dommer: George Dorgiakis

 

 

TOPP 5 SENIOR:

1. (N)Uhuru Peak Juvenile Sweetheart

2. CH NO*Ped Alba Amora

3. CH NO*Fumapusene Nala

4. GIP GIC Backkara's In Design

5. SP SC NO*Fumapusene Brum

Dommer: George Dorgiakis

 

 

 

TOPP 5 KULL:

1. NO*Lunarlight's

2. NO*Dimes

Dommer: George Dorgiakis

 

 

TOPP 5 KOSEKATTER:

1. NO*Stalderkattens Kaisa

2. SE*Pixlingens Charmander

3. NO*Lunarlight's Rigel

4. King Louis of Sembelance(N)

5. (N)Almighty Remus Lupin

Dommer: Karina Bjuran